Een basis winterobject als een Snowflake mag natuurlijk niet ontbreken in ons assortiment. Inzetbaar bij een kerst- of winterthema en eventueel te combineren met andere winterse/kerst inflatables om uw evenement compleet te maken! Deze Snowflake heeft in basis een witte stof en kan natuurlijk worden geleverd met LED-verlichting, waarbij bijna alle kleuren of een verloop hiervan gemaakt kunnen worden. De LED-verlichting is bedienbaar middels een afstandsbediening. Tevens is het mogelijk om dit object van de buitenkant aan te lichten.
| Lengte | |
| Hoogte | |
| Breedte | |
| Doorsnee | 1,5 meter |
| Doekkleur | Wit |
| Verlichting | Fitting LED |
| DMX: | Nee |
| DB: | 60DB op 3m |
| Wattage | Max. 60W |
| Voltage | 230V |
| Gewicht +/-: | 2,3kg |
| Soort: | Hangend |
| Plateau |