Onze Palmtree kan ingezet worden bij verschillende thema'sĀ zoals tropisch, beach, summer, Ibiza en nog veel meer. In basis hebben ze wit stof en ze kunnen worden geleverd met LED-verlichting, waarbij bijna alle kleuren of een verloop hiervan gemaakt kunnen worden. Het is tevens mogelijk om deze inflatable van de buitenkant aan te lichten.
| Lengte | |
| Hoogte | 3 meter |
| Breedte | |
| Doorsnee | 60cm |
| Doekkleur | Wit |
| Verlichting | Fitting LED / LED Par |
| DMX: | Mogelijk bij: LED Par |
| DB: | 64DB op 3m |
| Wattage | Max. 100W |
| Voltage | 230V |
| Gewicht +/-: | 7,7kg / 10kg |
| Soort: | Staand |
| Plateau | 60cm plateau |