Door zijn abstractheid niet alleen inzetbaar bij themagelegenheden, maar ook bij wetenschappelijke events of gewoon als ruimtevuller. Deze Molecule heeft in basis witte stof en kan geleverd worden met LED-verlichting, waarbij bijna alle kleuren of een verloop hiervan gemaakt kunnen worden. De LED-verlichting is bedienbaar middels een afstandsbediening. Het is tevens mogelijk om deze inflatable van de buitenkant aan te lichten.
| Lengte | |
| Hoogte | 2 meter |
| Breedte | 4 meter |
| Doorsnee | |
| Doekkleur | Wit |
| Verlichting | Fitting LED |
| DMX: | Nee |
| DB: | 63DB op 3m |
| Wattage | Max. 120W |
| Voltage | 230V |
| Gewicht +/-: | 5,2kg |
| Soort: | Hangend |
| Plateau |