Deze grote kroonluchter heeft in basis witte stof en is uniek van vorm. Doordat hij geleverd kan worden met LED-verlichting, waarbij bijna alle kleuren of een verloop hiervan gemaakt kunnen worden, is deze inflatable voor bijna elk event passend: of het nu futuristisch, chique en stijlvol of vlot moet zijn; alles is mogelijk. De LED-verlichting is bedienbaar middels een afstandsbediening. Het is tevens mogelijk om dit object van de buitenkant aan te lichten.
| Lengte | |
| Hoogte | 3 meter |
| Breedte | 5 meter |
| Doorsnee | |
| Doekkleur | Wit |
| Verlichting | Disco |
| DMX: | Ja |
| DB: | 60DB op 3m |
| Wattage | Max. 120W |
| Voltage | 230V |
| Gewicht +/-: | 11,8kg |
| Soort: | Hangend |
| Plateau |