Deze Dome kan voor diverse doeleinden worden ingezet. Denk hierbij aan een luxe lounge-area, een tent bij een buitenevenement, een speelhoek voor kinderen; kortom: oneindige mogelijkheden. Deze Dome is wit van kleur en hij kan van buitenaf aangelicht worden in bijna elke gewenste kleur. Eens iets anders dan een ‘gewone’ tent!
| Lengte | 5 meter |
| Hoogte | 3,5 meter |
| Breedte | 8 meter |
| Doorsnee | |
| Doekkleur | Wit |
| Verlichting | |
| DMX: | |
| DB: | 84DB op 3m |
| Wattage | Max. 950W |
| Voltage | 220V-240V |
| Gewicht +/-: | |
| Soort: | Staand |
| Plateau |