Uit dezelfde serie als de Crazy Ball 1, maar dan een maatje groter. Met maar liefst 3 meter doorsnee tovert de bol elke kale of grote ruimte om in een kleurrijk geheel. De bol heeft gekleurde stoffen, maar kan ook verlicht worden met LED-verlichting, waarbij de leukste kleurencombinaties gemaakt kunnen worden met de lamp in combinatie met de kleur van de stof. De LED-verlichting is bedienbaar middels een afstandsbediening. Natuurlijk is ook deze inflatable prima inzetbaar zonder verlichting. Het is tevens mogelijk om dit object van de buitenkant aan te lichten.
| Lengte | |
| Hoogte | |
| Breedte | |
| Doorsnee | 3 meter |
| Doekkleur | Paars met roze |
| Verlichting | Fitting LED |
| DMX: | Nee |
| DB: | 60DB op 3m |
| Wattage | Max. 85W |
| Voltage | 230V |
| Gewicht +/-: | 3kg |
| Soort: | Hangend |
| Plateau |