Onze cactussen zijn met hun witte stof en 5 meter hoogte al imposant van zichzelf en kunnen daarbij geleverd worden met LED-verlichting, waarbij bijna alle kleuren of een verloop hiervan gemaakt kunnen worden. Het is tevens mogelijk om deze inflatable van de buitenkant aan te lichten.
| Lengte | |
| Hoogte | 5 meter |
| Breedte | |
| Doorsnee | 100cm |
| Doekkleur | Wit |
| Verlichting | Fitting LED / LED Par |
| DMX: | Mogelijk bij: LED Par |
| DB: | 71DB op 3m |
| Wattage | Max. 330W |
| Voltage | 230V |
| Gewicht +/-: | 16,5kg / 18,8kg |
| Soort: | Staand |
| Plateau | 100cm plateau |